Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

OWL Data Diode

Produkt OWL Data Diode slouží jako jednosměrný notifikační nástroj, díky němuž můžete odesílat veškeré notifikace ze Cyber Recovery Vaultu do vašeho prudukčního prostředí a tím se dozvíte o HW chybách všech komponent v trezoru, reportů analýz…
Cena na vyžádání

Popis

Produkt OWL Data Diode slouží jako jednosměrný notifikační nástroj, díky němuž můžete odesílat veškeré notifikace ze Cyber Recovery Vaultu do vašeho prudukčního prostředí a tím se dozvíte o HW chybách všech komponent v trezoru, reportů analýz záloh a mnoho dalšího, co si jen nastavíte.

OWL Data Diode je malý 1U server, obsahující dva malé servery, které jsou galvanicky oddělené a chovají se fyzicky jako dioda. Komunikace funguje pouze jedním směrem, stejně jako u klasické diody, která propouští elektrické napětí pouze jedním směrem. V případě opačného zapojení dioda nesvítí, v případě OWL Data Diode je komunikace zaříznuta.

Data Diode se používá v datovém trezoru pro jednosměrnou komunikaci s produkčním prostředím. Skrz Data Diodu se posílají notifikace do produkce a zároveň není možné komunikovat z produkce do datového trezoru.

Podporované protokoly

UDP, TCP/IP, SNMP, SMTP, NTP, SFTP a FTP.

Technický garant
David Ševčík
Consultant DELL technologies

David Ševčík

-

dsevcik@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.