Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell Cyber Recovery Manager

Díky nástroji Cyber Recovery Manager, budou vaše data replikována z primarní DataDomain do sekundární DataDomain. Nástroj Cyber Recovery Manager tvoří AirGap propoj, díky čemuž jsou vaše data v bezpečí před útočníkem a zamezí možnému útoku na…
Cena na vyžádání

Popis

Díky nástroji Cyber Recovery Manager, budou vaše data replikována z primarní DataDomain do sekundární DataDomain. Nástroj Cyber Recovery Manager tvoří AirGap propoj, díky čemuž jsou vaše data v bezpečí před útočníkem a zamezí možnému útoku na samotný Cyber Vault.

Nástroj Cyber Recovery Manager Vám vytváří AirGap mezi dvěmi DataDomain systémy opravdu na fyzické úrovni. Software Cyber Recovery Manager je umístěň v Datovém trezoru společně s dalšími komponentami celého CyberSecurity řešení a je primárně napojen na DataDomain umístěnou v trezoru, kde v určitých časových intervalech nahazuje a shazuje fyzický port v DataDomain, který je dedikovaný pro replikaci dat. 

Klíčové vlastnosti

Mezi další funkcionality tohoto SW patří nastavování retenčních zámků nad zálohami, možnost navracet poslední zdravé kopie záloh zpět do produkční DataDomain po replikačním portu a v neposlední řadě, připojit celou DataDomain v trezoru například do PowerProtect Data Manager software, díky kterému budete schopni provést kompletní DR obnovu ať už do clean room nebo zpět do produkce, či si jen vytáhnout potřebná data.

Instalace

Cyber Recovery manager je k dispozici jako virtuální server do VMware, kde se deploy provádí pomocí OVA souboru a následný průvodce Vás provede zadáním potřebných údajů, jako je IP adresa, FQDN, NTP, DNS atd. Další možností je, provést instalaci přímo na fyzický server s OS Linux.

Moderní GUI

Celé prostředí je spravováno z HTML5 GUI, které se dá otevřít v libovolném internetovém prohlížeči. Tento nástroj je instalován uvnitř datového trezoru, takže veškeré změny v tomto nástroji by měly být prováděny z bezpečnostních důvodů uvntř datového trezoru z dedikovahéno serveru, nikoli skrze VPN apod.

Doporučené nasazení

Software nepotřebuje žádné velké výkonnostní parametry, takže je možné ho provozovat i na starším, avšak stále spolehlivém HW, typu stolní PC. Doporučené nasazení tohoto SW je jako VM společně s dalšímí potřebnými servery v datovém trezoru na jednom společném ESXi hypervizoru.

Technický garant
David Ševčík
Consultant DELL technologies

David Ševčík

-

dsevcik@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.