Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

Dell Data Domain je řada deduplikačních úložišť, která je navržena pro efektivní a spolehlivé zálohování, archivaci a obnovu dat.

Deduplikace a komprese dat: Dell Data Domain využívá pokročilou deduplikaci a kompresi dat, což výrazně snižuje potřebný úložný prostor a šetří náklady.

Široké možnosti konektivity: Podporuje různé typy připojení, včetně Ethernetu, Fibre Channel (FC) a virtualizace prostřednictvím VTL (Virtual Tape Library).

Skalovatelnost: Poskytuje možnost postupného rozšiřování úložiště podle potřeby, aby vyhovělo rostoucím požadavkům na úložný prostor.

Vysoká dostupnost a spolehlivost: Data Domain nabízí vysoce dostupné řešení s možností replikace dat pro zajištění obnovy v případě havárie.

Podpora pro různé aplikace: Je vhodný pro zálohování a obnovu dat v různých prostředích, včetně virtualizovaných, databázových a souborových systémů.

Integrace s různými zálohovacími software: Data Domain je kompatibilní s různými zálohovacími a obnovovacími aplikacemi, což umožňuje snadnou integraci do stávajících IT prostředí.

 

 

Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.