Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei OceanStor Dorado 5000/6000

Huawei OceanStor Dorado 5000 a 6000 jsou novou generací all-flash úložných systémů střední třídy. Jsou navrženy tak, aby splňovaly hlavní požadavky na vysokou dostupnost, využití a použitelnost pro střední a velké podniky, a nabízejí obrovskou…
Cena na vyžádání

Popis

  • Huawei OceanStor Dorado 5000 a 6000 jsou novou generací all-flash úložných systémů střední třídy. Jsou navrženy tak, aby splňovaly hlavní požadavky na vysokou dostupnost, využití a použitelnost pro střední a velké podniky, a nabízejí obrovskou úložnou kapacitu a rychlý přístup k datům.
  • Systémy jsou postaveny na vlastním vlajkovém hardwaru a inteligentních algoritmech FlashLink® - speciálně vytvořených pro média flash. Systémy rovněž využívají architekturu NVMe (Non-Volatile Memory Express) a dědí inteligenci a efektivitu a vysokou spolehlivost řady Smart, respektive Hyper pro nepřetržitě dostupné kritické služby. Kromě toho obsahují vestavěný modul inteligentního akcelerátoru - což je v tomto odvětví poprvé -, který umožňuje inteligentnější ukládání dat během aplikačních operací.
  • OceanStor Dorado 5000 a 6000 vynikají v databázových, virtualizačních a analytických scénářích s velkými objemy dat, takže se dobře hodí pro odvětví, jako jsou dopravci, finance, státní správa a výroba.
Technický garant
Nicolas Boev
Business Development Manager

Nicolas Boev

-

nboev@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.