Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei New-Gen OceanStor 6810 High-End Hybrid Flash Storage

Nová generace špičkového hybridního flashového úložného systému Huawei je navržena tak, aby poskytovala vynikající datové služby pro kritické podnikové aplikace. Huawei OceanStor 6810 nové generace je vybaven špičkovou architekturou SmartMatrix,…
Cena na vyžádání

Popis

  • Nová generace špičkového hybridního flashového úložného systému Huawei je navržena tak, aby poskytovala vynikající datové služby pro kritické podnikové aplikace.
  • Huawei OceanStor 6810 nové generace je vybaven špičkovou architekturou SmartMatrix, aktivně-aktivním řešením pro sítě SAN (Storage Area Network) a síťová úložiště NAS (Network-Attached Storage), technologií akcelerace flash, vysoce výkonnou hardwarovou platformou a širokou škálou řešení navržených pro zvýšení efektivity ochrany dat.
  • Tyto funkce zajišťují vysokou spolehlivost a vysoký výkon, aby splňovaly požadavky na ukládání dat v různých scénářích, od velkých podniků a rozsáhlých datových skladů až po archivaci souborů v režimu nearline, cloud computing a další. Díky tomu je systém určen pro státní správu, telekomunikace, finančnictví, výrobu a zdravotnictví.
Technický garant
Nicolas Boev
Business Development Manager

Nicolas Boev

-

nboev@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.