Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei New-Gen OceanStor 5310/5510/5610 Hybrid Flash Storage

Nová generace hybridních flashových úložných systémů střední třídy společnosti Huawei je navržena tak, aby zajistila budoucnost datových center. Huawei New-Gen OceanStor 5310/5510/5610 využívá vlastní algoritmy Huawei pro efektivní rozmístění dat…
Cena na vyžádání

Popis

  • Nová generace hybridních flashových úložných systémů střední třídy společnosti Huawei je navržena tak, aby zajistila budoucnost datových center.
  • Huawei New-Gen OceanStor 5310/5510/5610 využívá vlastní algoritmy Huawei pro efektivní rozmístění dat na různých médiích a používá disky SSD (Solid-State Disks) pro urychlení kritických dat. Komplexní konvergence a funkce s přidanou hodnotou rovněž zajišťují efektivitu a spolehlivost systému, zatímco integrované moduly insight poskytují inteligentní predikční funkce.
  • Tyto funkce poskytují uživatelům různorodé úložné služby, takže systémy jsou určeny pro finanční sektor, státní správu, výrobu, školství, zdravotnictví, energetiku a mediální zábavu.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.