Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei New-Gen OceanStor 2200/2600 Hybrid Flash Storage

Huawei New-Gen OceanStor 2200/2600 je základní, snadno použitelný a inteligentní hybridní úložný systém flash určený pro malé a střední podniky. Huawei New-Gen OceanStor 2200/2600 je vybaven špičkovou hardwarovou platformou, která využívá výkonné…
Cena na vyžádání

Popis

  • Huawei New-Gen OceanStor 2200/2600 je základní, snadno použitelný a inteligentní hybridní úložný systém flash určený pro malé a střední podniky.
  • Huawei New-Gen OceanStor 2200/2600 je vybaven špičkovou hardwarovou platformou, která využívá výkonné konvergenční funkce a inteligentní software pro správu. Úložný systém využívá vlastní algoritmy Huawei pro efektivní rozmístění dat na různých médiích, nabízí jednoduchou konfiguraci, spolehlivé řešení a vynikající funkce pro vynikající kontinuitu podnikání a zabezpečení dat.
  • Produkt poskytuje uživatelům různorodé služby, například databázové OLTP/OLAP a sdílení souborů, a je tak vynikající volbou pro státní správu, podniky, školství a zdravotnictví.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.