Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE ProLiant for vSAN Ready Node

HPE ProLiant vSAN Ready Node jsou konfigurace serverů HPE ProLiant, které jsou validované a certifikované pro provozování softwarově-definované HCI infrastruktury VMware vSAN.
Cena na vyžádání

Popis

HPE ProLiant vSAN Ready Node jsou konfigurace serverů HPE ProLiant, které jsou validované a certifikované pro provozování softwarově-definované HCI infrastruktury VMware vSAN.

VMware vSAN je technologie umožňující organizacím vytvářet softwarově-definované storage (SDS) prostřednictvím kombinací fyzických úložišť dostupných v serverech. vSAN integruje výpočetní prostředky, úložiště a virtualizační vrstvu, což zjednodušuje správu a umožňuje vytvářet stále populárnější hyperkonvergované infrastruktury (HCI). Hewlett Packard Enterprise podporuje, certifikuje a nabízí konfigurace VMware vSAN ReadyNode prostřednictvím referenčních sestav postavených na serverech HPE ProLiant. Tyto snadno konfigurovatelné modely jsou navrženy na základě publikovaných profilů vSAN ReadyNode. HPE ready node konfigurace jsou testovány, certifikovány a uvedeny v seznamu kompatibilního hardwaru VMware. Jsou dostupné jak pro původní Original Storage Architecture (OSA), tak pro novou Express Storage Architecture (ESA) a podporují všechny storage možnosti flash SAS, SAS/SATA, SATA SSD. HPE nabízí širokou paletu konfigurací, které jsou optimalizované pro virtualizaci, správu a zpracování dat, výkonnou infrastrukturu nebo datové sklady. 

Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.