Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

GreyCortex

GreyCortex Mendel v OT

GREYCORTEX Mendel se svým ICS a SCADA modulem nabízí pokročilý průmyslový dohledový systém (IDS), založený na hloubkové analýze paketů (DPI) provozu průmyslových sítí. Pomocí tradičních detekčních technik, pokročilé umělé inteligence a strojového…
Cena na vyžádání

Popis

GREYCORTEX Mendel se svým ICS a SCADA modulem nabízí pokročilý průmyslový dohledový systém (IDS), založený na hloubkové analýze paketů (DPI) provozu průmyslových sítí. Pomocí tradičních detekčních technik, pokročilé umělé inteligence a strojového učení odhaluje Mendel běžné i nezdokumentované kybernetické útoky, neobvyklé chování, zranitelnosti a chybné konfigurace.

Průmyslové sítě jsou často zranitelné vůči cíleným i náhodným kybernetickým hrozbám. Nemusí se jednat jen o útok s katastrofickými důsledky, i drobná porucha nebo špatná konfigurace může vážně narušit běžný provoz.

Hlavní výhody

– Řešení pro eliminaci OT hrozeb a rizik

– Viditelnost IT i OT aktiv

– Snižuje čas a zdroje na zabezpečení ICS/SCADA sítí

– Snadné nasazení i provoz, výsledky uvidíte hned první den

– Jednotné řešení pro monitorování průmyslové sítě i IT infrastruktury

 

Eliminace hrozeb a rizik díky hloubkové viditelnosti

Získejte perfektní přehled o zařízeních a jejich komunikaci v ICS/SCADA sítích, protokolech, prostředích, o souvisejících zranitelnostech a rizicích v kombinaci s detekcí hrozeb a ověřování souladu s vnitřními politikami.

Komplexní přehled o síti

Nepřetržité monitorování chování sleduje dodržování politik a upozorní na jakoukoliv anomálii, rychlý vhled do sítě ukáže vaše aktiva, jejich detaily a zranitelnosti. 

Efektivní a flexibilní monitorování

Mendel snižuje komplikovanost zabezpečení OT prostředí. Snadno se nasazuje a provozuje, zároveň ho zvládnou používat i menší týmy s omezenými zdroji.

Detekce hrozeb a rizik

Systém vás upozorní na detekované bezpečnostní události jak v IT, tak v OT prostředí, a okamžitě je vám zobrazí včetně všech detailů.

Technický garant
Michal Janíček
Business Development Manager

Michal Janíček

-

mjanicek@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.