Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei IdeaHub S2

HUAWEI IdeaHub S2 je postaven na architektuře hardwarové platformy nové generace a je vybaven funkcí Bring Your Own Meeting (BYOM), kvalitou HD pro pohlcující schůzky, Wi-Fi 6 pro přímou projekci a ultra nízkou latencí zápisu, takže se snadno…
Cena na vyžádání

Popis

  • HUAWEI IdeaHub S2 je postaven na architektuře hardwarové platformy nové generace a je vybaven funkcí Bring Your Own Meeting (BYOM), kvalitou HD pro pohlcující schůzky, Wi-Fi 6 pro přímou projekci a ultra nízkou latencí zápisu, takže se snadno přizpůsobí běžným cloudovým aplikacím pro schůzky. Je dokonalým řešením pro bezbřehou spolupráci a komunikaci, které se hodí do jakékoli místnosti, jako jsou běžné zasedací místnosti, kanceláře vedoucích pracovníků a otevřené kancelářské prostory.
  • Kamera je vybavena obrazovým snímačem 4K s mimořádně velkým fotosnímkem o velikosti 2 μm², který zajišťuje nízkou hladinu šumu a věrnou reprodukci obrazu. Jeho technologie cirkulačního odvodu tepla zajišťuje konzistentní rozlišení i po dlouhých jednáních. Obrazový algoritmus vyvinutý společností Huawei koriguje zkreslení televizoru na méně než 2 %, což zajišťuje přirozený obraz.
  • Srozumitelnost zajišťuje soustava mikrofonů s tvarováním paprsku s odcloněním DNN1 a algoritmem AEC pro snímání zvuku na velmi dlouhou vzdálenost 12 metrů.
  • Sledování hlasu zajišťuje, že je reproduktor vždy uprostřed. Automatické rámování zajišťuje optimální úhel pro více účastníků. Akustická přepážka stíní vnější hluk, aby byla komunikace křišťálově čistá.
  • Nabízí duální protokoly H.264 + SIP, hardwarový kodek HD a plně modernizované schůzky na místě.
  • Velmi nízká latence 16 ms umožňuje intuitivní psaní na obrazovku. Inteligentní rozpoznávání psaní automaticky identifikuje slova a číslice.
  • Obsah tabule lze odnést naskenováním QR kódu prostřednictvím prohlížeče.
Technický garant
Nicolas Boev
Business Development Manager

Nicolas Boev

-

nboev@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.