Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei IdeaHub Board 2 65/86-inch

Přepínání mezi operačními systémy Android a Windows4 jedním dotykem zvyšuje kompatibilitu s celou řadou různých výukových aplikací. Porty USB typu C a typu A 3.0 na předním panelu umožňují snadný přístup. Na zadním panelu jsou porty HDMI, Type-B,…
Cena na vyžádání

Popis

  • Přepínání mezi operačními systémy Android a Windows4 jedním dotykem zvyšuje kompatibilitu s celou řadou různých výukových aplikací.
  • Porty USB typu C a typu A 3.0 na předním panelu umožňují snadný přístup. Na zadním panelu jsou porty HDMI, Type-B, COM a RJ45, které umožňují připojení celé řady zařízení, od webových kamer a mikrofonů až po vysokorychlostní skenery dokumentů, pro spolupráci mezi zařízeními. To vše podporuje vzdálenou synchronní výuku online a centralizovanou správu.3
  • IdeaHub Board 2 je vybaven duální Wi-Fi a stabilním designem proti rušení a umožňuje zpětné ovládání včetně otáčení stránek a anotací pro skutečně flexibilní interakci. Pro připojení k různým koncovým bodům je k dispozici více metod projekce, včetně kabelu HDMI/Type-C, aplikace IdeaShare App2, klíče IdeaShare Key a rozbalovací nabídky na mobilním zařízení.
  • Otevřenost a kompatibilita s třetími stranami jsou nedílnou součástí filozofie návrhu IdeaHubu, což pomáhá odstraňovat technologické bariéry a umožňuje pedagogům soustředit se na to, co umí nejlépe: zapojit studenty.
  • Pero s jemným hrotem stylusu je odolné proti opotřebení a trvanlivé a má protiskluzový design pro pohodlné držení. Jedinečný algoritmus pro obkreslování rukopisu nabízí velmi nízkou latenci 25 ms a možnost společného psaní učitele a žáka. Mezi další funkce patří mazání více gesty, snímání kódů QR (Quick Response) více metodami a anotace v reálném čase.
Technický garant
Nicolas Boev
Business Development Manager

Nicolas Boev

-

nboev@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.