Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Huawei

Huawei AirEngine 6760-X1 & 6760-X1E Access Points

Huawei AirEngine 6760-X1 a Huawei AirEngine 6760-X1E - vnitřní přístupové body Wi-Fi 6 (802.11ax) - podporují ve výchozím nastavení deset prostorových streamů, přičemž prostřednictvím softwarové licence s právem na užívání (RTU) je možná podpora…
Cena na vyžádání

Popis

  • Huawei AirEngine 6760-X1 a Huawei AirEngine 6760-X1E - vnitřní přístupové body Wi-Fi 6 (802.11ax) - podporují ve výchozím nastavení deset prostorových streamů, přičemž prostřednictvím softwarové licence s právem na užívání (RTU) je možná podpora až 12 prostorových streamů. Oba přístupové body navíc podporují softwarově definované rádio (SDR) a mohou flexibilně přepínat mezi třemi režimy - duální rádio, trojité rádio a duální rádio + jedno skenovací rádio -, takže jsou ideální pro scénáře s vysokou mírou rušení nebo vysokou hustotou přístupu.
  • Podpora 10 optických nebo elektrických přípojek GE nabízí větší flexibilitu z hlediska nasazení, maximalizaci a ochranu investic zákazníků. Díky tomu jsou přístupové body vhodné pro malé a střední podnikové kanceláře, vzdělávací a výrobní prostředí.
  • AirEngine 6760-X1 těží z vestavěných inteligentních antén - jedinečných pro Huawei a odvozených z inovací v technologii 5G - které účinně zlepšují zisk signálu a umožňují signálům sledovat uživatele, čímž dosahují vysoce kvalitního pokrytí signálem s nulovými slepými místy. Alternativně lze AirEngine 6760-X1E připojit k několika externím anténám, aby se přizpůsobil složitým prostředím, jako jsou úzké chodby a výškové budovy.
Technický garant
Nicolas Boev
Business Development Manager

Nicolas Boev

-

nboev@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.