Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE XP8 Storage

HPE XP8 je vysoce výkonné a odolné mission-critical datové úložiště, navržené pro enterprise třídu uživatelů, kteří potřebují uložit a spravovat velké objemy dat a zároveň zajistit jejich vysokou dostupnost a bezpečnost. Pole podporuje jak all…
Cena na vyžádání

Popis

HPE XP8 je vysoce výkonné a odolné mission-critical datové úložiště, navržené pro enterprise třídu uživatelů, kteří potřebují uložit a spravovat velké objemy dat a zároveň zajistit jejich vysokou dostupnost a bezpečnost. Pole podporuje jak all-flash, tak hybridní konfigurace. Dají se na něho ukládat až PB dat a umí dosáhnout výkonu v milionech IOPs.

HPE XP8 je diskové pole konstruované pro velké a náročné enterprise organizace, které vyžadují vysoce dostupné, škálovatelné a výkonné datové úložiště. Jedná se o nejnovější přírůstek do rodiny úložišť HPE XP. Pole umožňuje organizacím snadno rozšiřovat kapacitu a výkon dle rostoucích potřeb. Lze přidávat další disky a kontroléry bez výrazného přerušení provozu. Podporuje flashové i hybridní konfigurace s různými typy disků, jako jsou HDD, FMD, SSD, NVMe a SCM13. Umožňuje také souběžné nasazení NVMe a SAS disků v jednom poli. Úložiště může škálovat až na 69 petabajtů vnitřní kapacity a až 255 petabajtů externí virtuální kapacity. Poskytuje také výkon více než 33 milionů IOPS a odezvu méně než 40 mikrosekund. XP8 je dodáváno s vestavěným softwarem pro správu, který poskytuje inteligenci a analýzu pro zjednodušení nakládání, orchestraci a ochranu uložených dat. Nabízí také 100% záruku dostupnosti dat a prostředky pro vzdálené replikace polí. Úložiště HPE XP8 je ideálním řešením pro podniky, které potřebují nekompromisní úložné pole, které zvládne nejnáročnější typy aplikací, včetně databází, virtualizace serverů, datových analýz dat a dalších. Storage umožňuje organizacím nasadit různé pracovní zátěže na jednom úložišti bez nutnosti obětovat výkon, dostupnost nebo flexibilitu.

Specifikace:

  • Šasi: 4U
  • Max kapacita: 69 PB – 255 PB
  • Rozšiřitelnost: max 2304 disků
  • Kontroléry: 2 - 12
  • Konektivita: 16/32 Gb FC, 10 GbE iSCSI

Základní parametry

Maximální kapacita 69.1 PB
Maximální počet disků 2 304
Typy disků SATA / SAS / NVMe
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.