Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE StoreOnce Systems

HPE StoreOnce je řešení pro zálohování a obnovu dat, které umožňuje organizacím ukládat a chránit svá data efektivněji a bezpečněji. Tato platforma kombinuje hardware a software s technologií deduplikace dat, což umožňuje uživatelům snížit nároky…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreOnce je řešení pro zálohování a obnovu dat, které umožňuje organizacím ukládat a chránit svá data efektivněji a bezpečněji. Tato platforma kombinuje hardware a software s technologií deduplikace dat, což umožňuje uživatelům snížit nároky na úložiště a zvýšit efektivitu zálohovacích operací.

HPE StoreOnce je řešení pro zálohování a obnovu dat, které nabízí vysokou efektivitu, spolehlivost a rychlost při ochraně dat v podnikovém prostředí. Tato platforma kombinuje deduplikaci, kompresi a šifrování dat, což umožňuje uživatelům snížit náklady na úložiště, minimalizovat doby zálohování a zabezpečit citlivá data. StoreOnce podporuje širokou škálu zálohovacích a obnovovacích scénářů, včetně cloudového zálohování, a je integrován s různými zálohovacími aplikacemi. Nativní protokol StoreOnce Catalyst poskytuje jednotnou, vysoce výkonnou zálohovací architekturu nejen pro bezpečné ukládání a obnovu dat, ale také zabraňuje ohrožení záložních kopií ransomwarem. HPE StoreOnce je řešení přinášející větší flexibilitu, snížení nákladů a eliminaci rizik zálohovaných dat.

Základní parametry

Maximální kapacita 56 TB - 1,1 PB
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.