Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE StoreEver MSL 1/8 Tape Autoloader

HPE StoreEver MSL je řada páskových knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. MSL 1/8 Tape Autoloader je modely s 8-mi páskovými sloty a…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreEver MSL je řada páskových knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. MSL 1/8 Tape Autoloader je modely s 8-mi páskovými sloty a jednou pozicemí pro Ultrium mechaniku.

Produkty HPE StoreEver MSL Entry-level Tape Automation pomáhají zákazníkům z řad malých a středních podniků splnit požadavky na dlouhodobé uchovávání dat a zároveň poskytují ochranu dat před rostoucí hrozbou ransomwaru. Autoloader MSL 1/8 nabízí široké kapacitní možnosti včetně jednotek LTO-9, LTO-8, LTO-7 nebo LTO-6 Ultrium. Díky operačnímu systému CVTL lze autoloader snadno spravovat. Uživatelé mohou jednoduše řídit pásková média při vstupu do knihovny a výstupu z ní pomocí standardní čtečky čárových kódů, konfigurovatelných poštovních slotů a vyjímatelných zásobníků. Pokud by došlo ke ztrátě nebo odcizení pásky, jsou důležitá firemní data ochráněna před neoprávněným přístupem pomocí šifrování dat. Páskové knihovny jsou často používáné organizacemi pro uchování důležitých dat, jako jsou archivované dokumenty, zálohované soubory a historická data. Stále jsou důležitou součástí strategie zálohování a obnovy dat v podnikovém prostředí.

Specifikace:

  • Šasi: 1U
  • Kapacita: Max 360 TB (komprimovaně)
  • Max přenosová rychlost: 1TB/hr
  • Max počet mechanik: 1
  • Max počet slotů: 8
  • Konektivita: 8 Gb FC, 12 Gb SAS

Základní parametry

Velikost šasi 1U
Maximální kapacita 360 TB
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.