Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE Pásková knihovna StoreEver MSL6480

HPE StoreEver MSL 6480 je modulární a vysoce škálovatelný model v řadě HPE knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. Základní modul…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreEver MSL 6480 je modulární a vysoce škálovatelný model v řadě HPE knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. Základní modul MSL6480 má 80 páskových slotů a 6 pozic pro Ultrium mechaniky, dá se rozšířit o dalších šest modul až na 560 páskových slotů a 42 Ultrium mechanik.

Pásková knihovna HPE StoreEver MSL6480 je zlatým standardem pro automatizaci páskových systémů střední třídy, protože poskytuje nejlepší škálovatelnost, hustotu a výkon ve své třídě. Model splňuje všechny potřeby krátkodobého zálohování a ochrany dat po havárii, stejně jako požadavky na dlouhodobou archivaci. Knihovna umožňuje růst s množství dat díky plynulému škálování až na sedm modulů s kapacitou až 25.2 PB. Pásková knihovna MSL6480 nabízí veškeré potřebné vlastnosti a funkce pro pokročilé zabezpečení a archivaci dat. Páskové mechaniky jsou stále důležitou součástí strategie zálohování a obnovy dat v podnikovém prostředí, protože přináší air-gap řešení jako poslední obrannou linii proti hrozbě ransomwaru.

Specifikace základního modulu:

  • Šasi: 6U
  • Kapacita: Max 3,6 PB (komprimovaně)
  • Max přenosová rychlost: 6.48TB/hr
  • Max počet mechanik: 6
  • Max počet slotů: 80
  • Konektivita: 8 Gb FC, 12 Gb SAS
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.