Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE Pásková knihovna StoreEver MSL3040

HPE StoreEver MSL 3040 je modulární a škálovatelný model v řadě HPE knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. Základní verze MSL3040 má…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreEver MSL 3040 je modulární a škálovatelný model v řadě HPE knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. Základní verze MSL3040 má 40 páskových slotů a 3 pozice pro Ultrium mechaniky, dá se rozšířit až na 640 páskových slotů a 48 Ultrium mechanik.

Vysoce škálovatelná pásková knihovna HPE StoreEver MSL3040 poskytuje malým a středně velkým organizacím flexibilitu pro dlouhodobou ochranu a uchovávání datových záloh. Díky modulární konstrukci může uživatel knihovnu postupně rozšiřovat a dosáhnout až na celkovou úložnou kapacitu 12,6 PB. Pásková knihovna MSL3040 nabízí veškeré potřebné vlastnosti a funkce pro pokročilé zabezpečení a archivaci dat. Páskové mechaniky jsou stále důležitou součástí strategie zálohování a obnovy dat v podnikovém prostředí, protože přináší air-gap řešení jako poslední obrannou linii proti hrozbě ransomwaru.

Specifikace základního modulu:

  • Šasi: 3U
  • Kapacita: Max 1.8 PB (komprimovaně)
  • Max přenosová rychlost: 3.24TB/hr
  • Max počet mechanik: 3
  • Max počet slotů: 40
  • Konektivita: 8 Gb FC, 12 Gb SAS

Základní parametry

Velikost šasi 3U
Maximální kapacita 28.8 PB
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.