Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE Pásková knihovna StoreEver MSL2024

HPE StoreEver MSL je řada páskových knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. MSL2024 je model s až 24-mi páskovými sloty a dvěma…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreEver MSL je řada páskových knihoven, které slouží k ukládání dat na pásková média. Jedná se o technologii vhodnou pro dlouhodobé archivace dat, nebo pro air-gap uchovávání záloh. MSL2024 je model s až 24-mi páskovými sloty a dvěma pozicemi pro Ultrium mechaniky.

Produkty HPE StoreEver MSL Entry-level Tape Automation pomáhají zákazníkům z řad malých a středních podniků splnit požadavky na dlouhodobé uchovávání dat a zároveň poskytují ochranu dat před rostoucí hrozbou ransomwaru. Pásková knihovna MSL2024 nabízí široké kapacitní možnosti včetně jednotek LTO-9, LTO-8, LTO-7 nebo LTO-6 Ultrium. Díky operačnímu systému CVTL lze knihovny snadno spravovat. Uživatelé mohou jednoduše řídit pásková média při vstupu do knihovny a výstupu z ní pomocí standardní čtečky čárových kódů, konfigurovatelných poštovních slotů a vyjímatelných zásobníků. Pokud by došlo ke ztrátě nebo odcizení pásky, jsou důležitá firemní data ochráněna před neoprávněným přístupem pomocí šifrování dat. Páskové knihovny jsou často používáné organizacemi pro uchování důležitých dat, jako jsou archivované dokumenty, zálohované soubory a historická data. Stále jsou důležitou součástí strategie zálohování a obnovy dat v podnikovém prostředí.

Specifikace:

  • Šasi: 2U
  • Kapacita: Max 1 PB (komprimovaně)
  • Max přenosová rychlost: 2.16 TB/hr
  • Max počet mechanik: 2
  • Max počet slotů: 24
  • Konektivita: 8 Gb FC, 12 Gb SAS

Základní parametry

Velikost šasi 2U
Maximální kapacita 1 PB
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.