Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE GreenLake for File Storage MP

HPE GreenLake for File Storage MP je řešení, která nabízí škálovatelné úložiště souborů enterprise úrovně pro datově náročné aplikace. Uživatelům poskytuje vysoký výkon, dostupnost dat a kapacitu s rozšiřitelností až na 15 PB+. Součástí řešení je…
Cena na vyžádání

Popis

HPE GreenLake for File Storage MP je řešení, která nabízí škálovatelné úložiště souborů enterprise úrovně pro datově náročné aplikace. Uživatelům poskytuje vysoký výkon, dostupnost dat a kapacitu s rozšiřitelností až na 15 PB+. Součástí řešení je intuitivní cloudový management, který výrazně zjednodušuje správu životního cyklu.

GreenLake for File Storage MP je souborové, vysoce škálovatelné úložiště zaměřené na ukládání a sdílení souborů a nestrukturovaných dat. Uživatelům poskytuje robustní file storage, kombinující Alletra MP diskové pole s Vast Data operačním systémem, kterou je možné spravovat prostřednictvím GreenLake cloudového manangementu. Výkon systému přináší all-NVMe diskový systém, který umoźňuje škálovat kapacitu až na hodnoty přesahující 15 PB. Efektivitu nakládání s daty podporuje vestavěná deduplikace a komprese. GreenLake Cloud Platform management zjednodušuje správu dat a poskytuje bohaté datové služby během životního cyklu systému. Řešení je atraktivní možností pro organizace, které potřebují efektivně řídit a škálovat své souborové úložiště a vyžadují od něho vysoký výkon, maximální zabezpečení a jednoduché ovládání.

Základní parametry

Maximální kapacita 15 PB+
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.