Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE GreenLake for Block Storage MP

HPE GreenLake for Block Storage MP je řešení složené z all-NVMe mission-critical diskového pole, moderního cloudového managementu a řady bezpečnostních prvků, které chrání uložená data. Tato platforma kombinuje vysokou dostupnost, rychlost a…
Cena na vyžádání

Popis

HPE GreenLake for Block Storage MP je řešení složené z all-NVMe mission-critical diskového pole, moderního cloudového managementu a řady bezpečnostních prvků, které chrání uložená data. Tato platforma kombinuje vysokou dostupnost, rychlost a škálovatelnost, což umožňuje firmám snadno přizpůsobit svá datová úložiště aktuálním potřebám a zvládnout náročné výpočetní a analytické úkoly.

HPE GreenLake for Block Storage MP v sobě spojuje parametry charakteristické pro mission-critical třídu diskových úložišť s nákladovou efektivitou známou z polí střední třídy. Platforma, postavená na diskovém poli Alletra Storage MP, je prvním neagregovaným, škálovatelným úložištěm v produktové rodině HPE storage. Řešení poskytuje garanci 100% dostupnosti dat, vysoký výkon postavený na NVMe discích, snadnou rozšiřitelnost s možností online přidání kapacity, cloudový management řízený umělou inteligencí, nebo schopnost škálovat jak kapacitu tak výkon. Uživatelům Block Storage MP nabízí komplexní a výkonné řešení pro správu dat, které pomáhá organizacím zvládat rostoucí objemy dat, zvyšovat výkonnost aplikací a zajišťovat neustálou dostupnost kritických datových služeb.

Specifikace:

  • Šasi: 2U
  • Kapacita: Max 368 TB per enclosure
  • Rozšiřitelnost: Max 2x expansion shelves
  • Kontroléry: 2x redundantní
  • Konektivita: Fibre Channel a iSCSI

Základní parametry

Maximální kapacita 1,1 PB
Maximální počet disků 72
Typy disků NVMe
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.