Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE B-series SN6700B Fibre Channel Switch

HPE SN6700B switch je vysoce výkonný model 64Gb Fibre Channel přepínače postavený na technologii Brocade. Poskytuje 56 portů 64Gb FC v 1U šasi.
Cena na vyžádání

Popis

HPE SN6700B switch je vysoce výkonný model 64Gb Fibre Channel přepínače postavený na technologii Brocade. Poskytuje 56 portů 64Gb FC v 1U šasi.

HPE SN6700B je výkonný 56 portový 64Gb Fibre Channel přepínač postavený na technologii Brocade. Poskytuje propustnost až 56 x 64 gigabajtů za sekundu (Gbps) v 1U šasi. Přepínač splňuje nejnáročnější požadavky na infrastrukturu datových center, které provozují náročné pracovní zátěže a vyžadují maximální konsolidaci. Řada přepínačů SN6700B je NVMe-ready, což organizacím umožňuje bezproblémovou integraci sítí s flash úložišti nové generace. Switche jsou vytvořeny pro maximální flexibilitu, škálovatelnost a snadné použití. Uživatelé mohou škálovat od 24 do 56 portů SFP28 v efektivním 1U šasi. Součástí switchů jsou nástroje pro správu a optimalizaci SAN, stejně jako software pro snadné připojení HPE diskových polí. S přepínačem SN6700B získají organizace jednak vysoce výkonný stavební blok pro FC infrastrukturu jednak možnost škálovat spolu s rostoucími požadavky.

Specifikace:

  • Šasi: 1U
  • Počet portů: 24 – 56
  • Typ portu: FC 64 Gb
  • Max propustnost: 4 Tbps

Základní parametry

Velikost šasi 1U
Počet portů 56
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.