Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE B-series SN6600B Fibre Channel Switch

HPE SN6600B switch je výkonný model 32Gb Fibre Channel přepínače postavený na technologii Brocade. Poskytuje 64 portů 32Gb FC v 1U šasi.
Cena na vyžádání

Popis

HPE SN6600B switch je výkonný model 32Gb Fibre Channel přepínače postavený na technologii Brocade. Poskytuje 64 portů 32Gb FC v 1U šasi.

HPE SN6600B je výkonný 64 portový 32Gb Fibre Channel přepínač postavený na technologii Brocade. Poskytuje propustnost až 64 x 32 gigabajtů za sekundu (Gbps) v 1U šasi. Přepínač splňuje maximální požadavky na infrastrukturu, které vyžaduje virtualizace, cloud nebo prostředí flashových úložišť. Řada přepínačů SN6600B je NVMe-ready, což organizacím umožňuje bezproblémovou integraci sítí s flash diskovými poli nové generace. Přepínače jsou vytvořeny pro maximální flexibilitu, škálovatelnost a snadné použití. Uživatelé mohou škálovat od 24 do 64 portů se 48 SFP+ a 4 QSFP porty, to vše v efektivním 1U šasi. Součástí switchů jsou nástroje pro správu a optimalizaci SAN, stejně jako software pro snadné připojení HPE diskových polí. S přepínačem SN6600B získají organizace jednak vysoce výkonný stavební blok pro FC infrastrukturu jednak možnost škálovat spolu s rostoucími požadavky.

Specifikace:

  • Šasi: 1U
  • Počet portů: 24 – 64
  • Typ portu: FC 32 Gb
  • Max propustnost: 2 Tbps

Základní parametry

Velikost šasi 1U
Počet portů 64
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.