Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

Technologie digitální ochrany rizik (DRP), která organizacím umožňuje získat přehled o jejich digitální útočné ploše, přijímat cílené útoky a snižovat rizika organizace. Poskytuje pohled na to, co protivníci vidí, dělají a plánují, což pomáhá organizacím čelit útokům v počáteční fázi a výrazně snížit riziko, čas a náklady na řešení hrozeb v pozdějších fázích.

Vlastnosti:

  • External Attack Surface Management (EASM) - používá různé zdroje, včetně veřejně dostupných informací, sociálních sítí a darknetu, k identifikaci externě exponovaných podnikových aktiv, jako jsou webové stránky, aplikace a zařízení. Služba také identifikuje zranitelnosti v těchto aktivech, které by mohly být využity útočníky.
  • Brand Protection (BP) - využívá vlastní algoritmy k detekci webových phishingových útoků, podvodných aplikací, úniků pověření a vydávání se za značku na sociálních sítích, což jsou všechno běžné techniky používané aktéry kybernetických hrozeb
  • Adversary Centric Intelligence (ACI) - poskytuje relevantní informace o hrozbách pro organizace a umožňuje jim rychleji reagovat na incidenty, lépe porozumět útočníkům a chránit svoji síť. ACI poskytuje komplexní pokrytí Dark Webu, Open Source a technických indikátorů hrozeb z dominantních i nově vznikajících hrozeb

 

Pro konkrétní sizing pro určité prostředí nás neváhejte kontaktovat.

Technický garant
Ondřej Novák
Key Account Manager Cyber Security

Ondřej Novák

-

onovak@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.