Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

FortiGate (FG) firewall je komplexní bezpečnostní řešení vyvinuté americkou společností Fortinet, které integruje pokročilé firewallingové funkce, jako je ochrana proti útokům typu Denial of Service (DoS) a Distributed Denial of Service (DDoS), kontrola aplikací, inspekce SSL/TLS, ochrana před hrozbami založenými na obsahu, VPN konektivita a mnoho dalších. Jeho výkonnostní schopnosti jsou založeny na kombinaci specializovaného hardwaru a softwaru, které umožňují provozování složitých zabezpečovacích funkcí při zachování rychlosti a efektivity.

FortiGate nabízí širokou škálu funkcí, které organizacím umožňují implementovat bezpečnostní politiky na různých vrstvách sítě, včetně síťového, aplikačního a datového levelu. Jeho schopnost detekovat a chránit proti různým druhům hrozeb, včetně známých i neznámých hrozeb, přispívá k ochraně dat a minimalizuje riziko úniku citlivých informací.

FortiGate dále poskytuje možnosti centralizované správy a monitorování, což usnadňuje správcům sítí spravovat a sledovat bezpečnostní politiky a události v reálném čase. Díky podpoře pro různé druhy infrastruktury, včetně fyzických, virtuálních i cloudových prostředí, je FortiGate všestranným nástrojem, který umožňuje organizacím implementovat konzistentní bezpečnostní politiky napříč různými částmi jejich infrastruktury. Tím se zvyšuje celková účinnost a bezpečnost síťového prostředí organizace.

Dostupný jako:

  • Hardware
  • VM
  • Cloud

Pro konkrétní sizing pro určité prostředí nás neváhejte kontaktovat.

Technický garant
Ondřej Novák
Key Account Manager Cyber Security

Ondřej Novák

-

onovak@dns.cz

Související zboží

Cena
na vyžádání
Detail

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.