Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Fortinet

FORTINET FortiGate

FortiGate (FG) firewall je komplexní bezpečnostní řešení vyvinuté americkou společností Fortinet, které integruje pokročilé firewallingové funkce, jako je ochrana proti útokům typu Denial of Service (DoS) a Distributed Denial of…
Cena na vyžádání

Popis

FortiGate (FG) firewall je komplexní bezpečnostní řešení vyvinuté americkou společností Fortinet, které integruje pokročilé firewallingové funkce, jako je ochrana proti útokům typu Denial of Service (DoS) a Distributed Denial of Service (DDoS), kontrola aplikací, inspekce SSL/TLS, ochrana před hrozbami založenými na obsahu, VPN konektivita a mnoho dalších. Jeho výkonnostní schopnosti jsou založeny na kombinaci specializovaného hardwaru a softwaru, které umožňují provozování složitých zabezpečovacích funkcí při zachování rychlosti a efektivity.

FortiGate nabízí širokou škálu funkcí, které organizacím umožňují implementovat bezpečnostní politiky na různých vrstvách sítě, včetně síťového, aplikačního a datového levelu. Jeho schopnost detekovat a chránit proti různým druhům hrozeb, včetně známých i neznámých hrozeb, přispívá k ochraně dat a minimalizuje riziko úniku citlivých informací.

FortiGate dále poskytuje možnosti centralizované správy a monitorování, což usnadňuje správcům sítí spravovat a sledovat bezpečnostní politiky a události v reálném čase. Díky podpoře pro různé druhy infrastruktury, včetně fyzických, virtuálních i cloudových prostředí, je FortiGate všestranným nástrojem, který umožňuje organizacím implementovat konzistentní bezpečnostní politiky napříč různými částmi jejich infrastruktury. Tím se zvyšuje celková účinnost a bezpečnost síťového prostředí organizace.

Dostupný jako:

  • Hardware
  • VM
  • Cloud

Pro konkrétní sizing pro určité prostředí nás neváhejte kontaktovat.

Technický garant
Ondřej Novák
Key Account Manager Cyber Security

Ondřej Novák

-

onovak@dns.cz

Související zboží

<strong>FORTINET FortiSwitch</strong>
FORTINET FortiSwitch
Cena
na vyžádání
Detail

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.