Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

FortiEDR (Endpoint Detection and Response) je bezpečnostní platforma navržená pro detekci, odpověď a ochranu koncových zařízení (endpointů) v rámci sítě. Jedná se o řešení zaměřené na prevenci, detekci a rychlou reakci na hrozby, které mohou ohrozit bezpečnost koncových zařízení v organizaci. Efektivitu FortiEDR zvyšuje integrace s Fortinet Security Fabric a zejména FortiGate, FortiNAC, FortiSandbox, FortiSIEM, FortiClient/EMS, FortiGuard Labs.

Výhody:

  • Detekce hrozeb: FortiEDR poskytuje pokročilou detekci hrozeb a analýzu chování koncových zařízení. Monitoruje a analyzuje aktivity na koncových zařízeních v reálném čase a identifikuje podezřelé nebo neobvyklé chování, které by mohlo naznačovat přítomnost hrozeb.
  • Pre-Infection Protection a Post-Infection Protection
  • Rychlá reakce: FortiEDR umožňuje rychlou reakci na hrozby. Po detekci podezřelé aktivity může automaticky provádět izolaci postiženého koncového zařízení, přerušovat nebezpečné procesy nebo aplikace a blokovat komunikaci s kompromitovanými webovými stránkami nebo škodlivými IP adresami.
  • Integrace s dalšími bezpečnostními nástroji: FortiEDR je součástí širší platformy bezpečnosti Fortinet, která zahrnuje další produkty jako je firewall, antivir, síťové a webové filtry apod. To umožňuje efektivní a koordinovanou reakci na hrozby napříč celou síťovou infrastrukturou.
  • Vizualizace a analýza dat: FortiEDR poskytuje přehledné vizualizace a analýzy dat, které umožňují rychlé pochopení současného stavu bezpečnosti koncových zařízení. To pomáhá správcům sítě identifikovat a vyřešit případné hrozby.
  • Centralizovaná správa: FortiEDR nabízí centrální správu, která umožňuje správcům sítě monitorovat a spravovat koncová zařízení z jednoho místa. To usnadňuje nasazení, konfiguraci a aktualizaci bezpečnostních politik na všech koncových zařízeních v síti.

 

FortiEDR je k dispozici v kombinacích pro On-premise (XDR pro Cloud):

1.       25 pack

2.       500 pack

3.       2000 pack

4.       10000 pack

 

Licencování:

balíčky předplatného jsou k dispozici pro různá použití v závislosti na potřebách zákazníka a dalších nasazených produktech Fortinet Security Fabric a také možnosti spravovaných služeb

 

Pro konkrétní sizing pro určité prostředí nás neváhejte kontaktovat.

Technický garant
Ondřej Novák
Key Account Manager Cyber Security

Ondřej Novák

-

onovak@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.