Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

Softwarově definovaná infrastruktura PowerFlex umožňuje širokou konsolidaci v rámci datového centra, zahrnující téměř jakýkoli typ pracovní zátěže a topologii nasazení. Jeho architektura zaměřená na software umožňuje automatizaci a programovatelnost celé infrastrukturní sady. Poskytuje škálovatelnost, výkon a odolnost, umožňující snadné dodržování přísných SLA pro pracovní zátěže.

Jako univerzální infrastrukturní platforma kombinuje PowerFlex výpočetní a vysokovýkonné softwarově definované úložištní zdroje v řízené, sjednocené struktuře pro blokové a souborové úložiště.

Dostupný jako software, appliance anebo ve veřejném cloudu umožňuje různé architektury nasazení: nezávislé výpočetní a úložné vrstvy (dvouvrstvý model), HCI (jednovrstvý model) nebo kombinaci obou.

PowerFlex je ideální pro aplikace s vysokým výkonem a databáze, vytváření agilního soukromého/hybridního cloudu nebo konsolidaci zdrojů v heterogenních prostředích.

Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.