Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

VMware

VMware

VMware je společnost specializující se na virtualizační a cloudové řešení. Jejich hlavní produkt, VMware vSphere, je virtualizační platforma, která umožňuje běh více virtuálních strojů (VMs) na jednom fyzickém serveru. Toto řešení pomáhá…
Cena na vyžádání

Popis

VMware je společnost specializující se na virtualizační a cloudové řešení. Jejich hlavní produkt, VMware vSphere, je virtualizační platforma, která umožňuje běh více virtuálních strojů (VMs) na jednom fyzickém serveru. Toto řešení pomáhá organizacím maximalizovat využití hardware, snižovat náklady a zjednodušovat správu datových center.

Další produkty VMware zahrnují VMware ESXi (hypervizor pro virtualizaci), VMware vCenter Server (správa virtualizované infrastruktury), VMware vSAN (Virtual Storage Area Network) je software-defined storage řešení tato technologie transformuje běžný výpočetní server do plně funkčního a vysoce dostupného úložiště pro virtualizovaná data centra. VMware Workstation (virtualizační software pro vývojáře a testery) a další.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.