Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Veeam

Veeam

Veeam je společnost specializující se na řešení pro správu dat a zálohování v virtualizovaných a cloudových prostředích. Jejich hlavní produkt, Veeam Backup & Replication, je software pro zálohování, obnovu a správu dat, který je určený pro…
Cena na vyžádání

Popis

Veeam je společnost specializující se na řešení pro správu dat a zálohování v virtualizovaných a cloudových prostředích. Jejich hlavní produkt, Veeam Backup & Replication, je software pro zálohování, obnovu a správu dat, který je určený pro virtualizovaná data centra.

  1. Zálohování a Obnova: Veeam umožňuje organizacím zálohovat data ze serverů, virtualizačních strojů a cloudových platforem. To zahrnuje plná zálohování, inkrementální zálohování a rychlou obnovu dat.

  2. Virtualizace a Cloud: Veeam je specializován na virtualizovaná prostředí, jako je VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Navíc podporuje zálohování do cloudu a obnovu z cloudových služeb.

  3. Deduplikace a Komprese: Veeam využívá technologie deduplikace a komprese k úspoře místa a snížení nákladů na úložiště.

  4. Monitoring a Správa: Veeam obsahuje nástroje pro monitoring a správu zálohovaných dat a zabezpečení jejich integrity.

  5. Vysoká Dostupnost: Veeam umožňuje organizacím dosáhnout vysoké dostupnosti datových center s rychlou obnovou v případě výpadku.

  6. Integrace s Virtualizačními Platformami: Veeam je těsně integrován s virtualizačními platformami, což umožňuje jednoduchou správu záloh a obnovu virtuálních strojů.

  7. Multi-Cloud Management: Veeam také nabízí řešení pro správu dat v multi-cloud prostředí, což zahrnuje zálohování do a z cloudových služeb.

Celkově Veeam pomáhá organizacím chránit, zálohovat a spravovat data ve virtualizovaných a cloudových prostředích, což zajišťuje jejich dostupnost, bezpečnost a obnovitelnost.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.