Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

SUSE

SUSE Rancher Prime

SUSE Rancher je platforma pro správu více clusterů Kubernetes, která vám pomůže zjednodušit a automatizovat správu vašich kontejnerizovaných aplikací. Rancher Prime je komerční edice Rancheru, která poskytuje enterprise podporu, exkluzivní přístup…
Cena na vyžádání

Popis

SUSE Rancher je platforma pro správu více clusterů Kubernetes, která vám pomůže zjednodušit a automatizovat správu vašich kontejnerizovaných aplikací. Rancher Prime je komerční edice Rancheru, která poskytuje enterprise podporu, exkluzivní přístup k profesionálním službám a bohaté znalostní bázi.

 

Přidaná hodnota

Rancher Prime vám poskytuje přidanou hodnotu napříč celým vaším předplatným. Můžete si být jisti, že vaše pracovní prostředí jsou zabezpečeny, že z Rancheru vytěžíte maximum díky enterprise podpoře a že posílíte svou kontejnerovou strategii.

 

Security, Policy Management & Compliance

Rancher Prime vám pomůže implementovat kontejnerovou strategii a prioritizovat zabezpečení. Snížíte počet nesprávných konfigurací ve svých clusterech díky přístupu k předpřipraveným Kubewarden politikám.

 

Multi-Cluster Kubernety

Rancher Prime vám pomůže udržet provozní spolehlivost vašich clusterů kdekoli. Rancher můžete spustit na jakékoli certifikované distribuci Kubernetes a zajistit provoz clusterů díky certifikované podpoře a přídavným službám dostupným s Rancher Prime.

 

Výhody SUSE Rancher:

  • Zjednodušená správa více clusterů Kubernetes
  • Automatizace správy kontejnerizovaných aplikací
  • Enterprise podpora
  • Priorita zabezpečení
  • Provozní spolehlivost clusterů kdekoli

 

Technický garant
Tadeáš Mikeska
Business Development Manager

Tadeáš Mikeska

-

TMikeska@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.