Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

SUSE

SUSE Linux Enterprise Server (SLES)

SUSE SLES je multimodální operační systém, který otevírá cestu pro transformaci IT v éře softwarově definovaných infrastruktur. Tento moderní a operační systém pomáhá zjednodušit multimodální IT, zefektivňuje tradiční IT infrastrukturu a poskytuje…
Cena na vyžádání

Popis

SUSE SLES je multimodální operační systém, který otevírá cestu pro transformaci IT v éře softwarově definovaných infrastruktur. Tento moderní a operační systém pomáhá zjednodušit multimodální IT, zefektivňuje tradiční IT infrastrukturu a poskytuje poutavou platformu pro vývojáře. Díky tomu můžete snadno nasadit a přecházet s kriticky důležitými work-loady napříč on-premise a veřejnými cloudovými prostředími.

 

SUSE Linux Enterprise Server založený na nejnovější distribuci SUSE Linux Enterprise je dalším řešením, které vám pomůže optimalizovat a modernizovat vaši IT infrastrukturu.

 

Hlavní vlastnosti SUSE SLES:

  • Podpora multimodálních IT prostředí: SUSE SLES lze použít pro tradiční i softwarově definované infrastruktury, stejně jako pro cloudová prostředí.
  • Výkonnost, zabezpečení a spolehlivost: SUSE SLES je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon, zabezpečení a spolehlivost pro všechny vaše kriticky důležité work-loady.
  • Modulární architektura: SUSE SLES má modulární architekturu, která umožňuje snadno přizpůsobit operační systém vašim specifickým potřebám.
  • Podpora vývojářů: SUSE SLES poskytuje vývojářům nástroje a funkce potřebné pro vývoj a nasazování moderních aplikací.
Technický garant
Tadeáš Mikeska
Business Development Manager

Tadeáš Mikeska

-

TMikeska@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.