Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) SecureData

OpenText (Micro Focus) SecureData je špičkové šifrovací řešení navržené k zajištění bezpečnosti citlivých dat. Toto software umožňuje organizacím šifrovat, tokenizovat a ochraňovat data během jejich přenosu, ukládání a zpracování. SecureData…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) SecureData je špičkové šifrovací řešení navržené k zajištění bezpečnosti citlivých dat. Toto software umožňuje organizacím šifrovat, tokenizovat a ochraňovat data během jejich přenosu, ukládání a zpracování. SecureData poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti tím, že chrání data před neoprávněným přístupem a zajišťuje soulad s bezpečnostními standardy a předpisy.

Hlavní funkce SecureData zahrnují:

Šifrování a Tokenizace Dat: Umožňuje šifrovat data v pohybu i v klidu, což zajišťuje, že citlivá data zůstanou šifrovaná i během přenosu a uložení.

Bezpečný Přenos Dat: Zajišťuje bezpečný přenos dat přes sítě, což zamezuje neoprávněnému odposlechu nebo útokům typu "man-in-the-middle".

Integrace s Různými Aplikacemi: Integruje se s různými aplikacemi, včetně platebních brán, systémů správy identit a dalších, což umožňuje šifrování dat v různých podnikových scénářích.

Automatizované Šifrování: Umožňuje nastavit automatizované procesy šifrování, což snižuje náklady na správu a zvyšuje efektivitu bezpečnostních opatření.

Soulad S Regulacemi: Pomáhá organizacím dodržovat předpisy a bezpečnostní standardy tím, že chrání citlivá data a poskytuje auditní záznamy a sledování přístupu.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.