Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Operations Orchestration

OpenText (Micro Focus) Operations Orchestration je sofistikovaný software pro automatizaci IT operací a podnikových procesů. Tento nástroj umožňuje organizacím automatizovat opakující se úkoly, spravovat pracovní postupy a integrovat různé IT…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) Operations Orchestration je sofistikovaný software pro automatizaci IT operací a podnikových procesů. Tento nástroj umožňuje organizacím automatizovat opakující se úkoly, spravovat pracovní postupy a integrovat různé IT systémy a aplikace do jednotného automatizovaného toku práce.

Operations Orchestration umožňuje vizuální návrh a spouštění automatizovaných pracovních postupů. Umožňuje integraci s různými technologiemi a nástroji, což umožňuje automatizaci komplexních IT operací. Software poskytuje předdefinované akce a šablony, které usnadňují vytváření automatizovaných toků práce bez hlubokých technických znalostí.

Hlavní funkce zahrnují automatizaci náročných úkolů, přenos dat mezi systémy, spouštění a sledování úloh v reálném čase, integraci s externími systémy a nástroji, a zlepšení efektivity a přesnosti operací. Operations Orchestration pomáhá organizacím dosahovat větší efektivity, snižovat chybovost a zkracovat časové nároky při plnění IT operací a podnikových procesů.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.