Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Operations Bridge

OpenText (Micro Focus) Operations Bridge je sofistikovaný software, který umožňuje sledování a řízení IT operací v reálném čase. Tento software poskytuje celkový pohled na podnikovou infrastrukturu a aplikace, což umožňuje rychle identifikovat,…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) Operations Bridge je sofistikovaný software, který umožňuje sledování a řízení IT operací v reálném čase. Tento software poskytuje celkový pohled na podnikovou infrastrukturu a aplikace, což umožňuje rychle identifikovat, diagnostikovat a řešit problémy v IT prostředí. Operations Bridge kombinuje monitorování, analýzu a automatizaci, což umožňuje organizacím zlepšit reaktivitu na IT události, minimalizovat výpadky služeb a zlepšit celkovou výkonnost IT systémů. Software nabízí pokročilé možnosti sledování sítě, serverů, aplikací a cloudových služeb, a umožňuje správu IT prostředí pomocí jednoduchého a uživatelsky přívětivého rozhraní. Operations Bridge také podporuje automatizaci IT operací, což snižuje manuální práci a zvyšuje efektivitu v rámci IT týmu.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.