Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Network Node Manager i

OpenText (Micro Focus) Network Node Manager i (NNMi) je specializovaný software pro sledování a správu síťových zařízení a infrastruktury. Tento nástroj umožňuje IT týmům monitorovat výkon, dostupnost a bezpečnost síťových prvků, jako jsou routery…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) Network Node Manager i (NNMi) je specializovaný software pro sledování a správu síťových zařízení a infrastruktury. Tento nástroj umožňuje IT týmům monitorovat výkon, dostupnost a bezpečnost síťových prvků, jako jsou routery, přepínače, servery a další zařízení. S NNMi mohou správci sledovat síťové události v reálném čase, identifikovat problémy a získat hlubší vhled do provozu sítě.

Hlavní funkce NNMi zahrnují sledování stavu zařízení, zjišťování síťových událostí, analýzu provozu, diagnostiku chyb, a notifikace o výpadcích nebo anomáliích v síti. NNMi také poskytuje historická data a reporty, které umožňují analýzu trendů a pomáhají při plánování kapacity a optimalizaci sítě.

Díky NNMi mohou organizace zlepšit svou síťovou bezpečnost, zvýšit dostupnost služeb a rychle reagovat na síťové problémy, což v konečném důsledku pomáhá udržet síťovou infrastrukturu spolehlivou a výkonnou.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.