Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) NetIQ Access Manager

OpenText (Micro Focus) NetIQ Access Manager je řešení pro správu přístupu, které umožňuje organizacím zlepšit bezpečnostní postupy a uživatelskou produktivitu. Tento software nabízí širokou škálu funkcí pro jednoznačné přihlašování (single sign-on…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) NetIQ Access Manager je řešení pro správu přístupu, které umožňuje organizacím zlepšit bezpečnostní postupy a uživatelskou produktivitu. Tento software nabízí širokou škálu funkcí pro jednoznačné přihlašování (single sign-on), multifaktorovou autentizaci, správu identit a řízení přístupových práv uživatelů.

Hlavní funkce NetIQ Access Manager zahrnují:

Jednoznačné Přihlašování (SSO): Umožňuje uživatelům přihlásit se jednou a získat přístup k různým aplikacím bez opakovaného zadávání hesla, což zvyšuje pohodlí a produktivitu.

Multifaktorová Autentizace: Podporuje multifaktorovou autentizaci, která zahrnuje několik způsobů ověření, jako jsou hesla, biometrie, tokeny a další, zajišťující vyšší úroveň bezpečnosti.

Správa Identit a Přístupových Práv: Umožňuje správu uživatelských identit, rolí a přístupových práv, což umožňuje centralizovanou kontrolu nad uživatelskými oprávněními.

Integrace s Různými Aplikacemi: Integruje se s různými typy aplikací, včetně webových, cloudových, mobilních a podnikových aplikací, což umožňuje bezpečný přístup k širokému spektru systémů.

Auditní Sledování a Reporting: Poskytuje možnost sledovat uživatelské aktivity, spravovat auditní záznamy a generovat zprávy pro dodržování předpisů a bezpečnostních auditů.

Zabezpečený Přístup k Aplikacím: Zajišťuje šifrovaný a zabezpečený přístup k aplikacím, což chrání citlivá data před neoprávněným přístupem.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.