Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Fortify

OpenText (Micro Focus) Fortify je přední nástroj pro zabezpečení softwaru, který poskytuje robustní bezpečnostní analýzy a testování softwaru. Tento software pomáhá organizacím identifikovat a opravit bezpečnostní chyby ve zdrojovém kódu a…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) Fortify je přední nástroj pro zabezpečení softwaru, který poskytuje robustní bezpečnostní analýzy a testování softwaru. Tento software pomáhá organizacím identifikovat a opravit bezpečnostní chyby ve zdrojovém kódu a aplikacích, ještě předtím, než jsou nasazeny do provozu. Fortify nabízí statickou analýzu kódu (SAST), dynamickou analýzu kódu (DAST) a analýzu interaktivních bezpečnostních testů (IAST), což poskytuje komplexní pokrytí bezpečnostních hrozeb.

Hlavní funkce Fortify zahrnují:

Statická Analýza Kódu (SAST): Proaktivně skenuje zdrojový kód softwaru během vývoje a identifikuje možné bezpečnostní chyby a slabiny ve zdrojovém kódu.

Dynamická Analýza Kódu (DAST): Testuje aplikace v běžném prostředí a odhaluje bezpečnostní chyby, které by mohly být zneužity v reálném provozu.

Analýza Interaktivních Bezpečnostních Testů (IAST): Analyzuje chování aplikace v reálném čase a odhaluje bezpečnostní rizika při interakci s aplikací.

Integrace do Vývojového Prostředí: Integruje se do vývojových nástrojů, což umožňuje vývojářům rychle identifikovat a opravit bezpečnostní chyby během vývoje.

Podpora Pro Různé Programovací Jazyky: Podporuje širokou škálu programovacích jazyků a frameworků, včetně Java, .NET, Python a dalších.

Zlepšení Bezpečnosti Aplikací: Pomáhá organizacím zlepšit bezpečnostní postupy tím, že odstraňuje bezpečnostní chyby a snižuje rizika spojená s kybernetickými útoky.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.