Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Data Protector

Micro Focus Data Protector je komplexní nástroj pro zálohování a obnovu dat, který poskytuje spolehlivé a efektivní řešení pro správu dat v organizaci. Tento software umožňuje automatické zálohování důležitých dat a aplikací a rychlé obnovení v…
Cena na vyžádání

Popis

Micro Focus Data Protector je komplexní nástroj pro zálohování a obnovu dat, který poskytuje spolehlivé a efektivní řešení pro správu dat v organizaci. Tento software umožňuje automatické zálohování důležitých dat a aplikací a rychlé obnovení v případě havárie nebo ztráty dat.

Hlavní funkce Data Protector zahrnují:

Zálohování Různých Druhů Dat: Data Protector umožňuje zálohovat různé typy dat včetně souborů, databází, virtuálních strojů a aplikací, což poskytuje komplexní pokrytí zálohování.

Podpora Pro Virtuální a Fyzická Prostředí: Podporuje zálohování a obnovu dat ve virtuálních prostředích (např. VMware, Hyper-V) i v fyzických serverech, což zajišťuje univerzálnost pro různé infrastrukturní konfigurace.

Automatizované Zálohování: Data Protector umožňuje nastavit plánované a automatické zálohy podle preferencí uživatelů, což snižuje nutnost manuální intervence.

Šifrování a Komprese Dat: Poskytuje možnost šifrování a komprese zálohovaných dat, což zvyšuje bezpečnost a účinnost zálohování.

Centrální Správa a Monitorování: Nabízí centrální správu, sledování a reporting pro všechny zálohy v organizaci, což umožňuje lepší kontrolu a řízení dat.

Rychlá Obnova Dat: Poskytuje rychlou a spolehlivou obnovu dat v případě havárie nebo ztráty, což minimalizuje výpadek služeb a ztrátu produktivity.

 

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.