Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) Cloud Service Automation

OpenText (Micro Focus) Cloud Service Automation je sofistikovaný software navržený pro automatizaci správy cloudových služeb. Tento nástroj umožňuje organizacím spravovat, poskytovat a řídit cloudové služby prostřednictvím jednotné platformy.…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) Cloud Service Automation je sofistikovaný software navržený pro automatizaci správy cloudových služeb. Tento nástroj umožňuje organizacím spravovat, poskytovat a řídit cloudové služby prostřednictvím jednotné platformy. Cloud Service Automation umožňuje uživatelům jednoduše požadovat a získávat cloudové zdroje, jako jsou virtuální stroje, úložiště a další služby, pomocí self-service portálu.

Hlavní funkce zahrnují automatizovanou správu cloudových prostředků, sledování využívání zdrojů, zajištění souladu s politikami a předpisy, integraci s různými cloudovými poskytovateli, a vytváření reportů pro analýzu využívání služeb. Software umožňuje organizacím dosáhnout lepšího řízení nákladů, optimalizovat využívání cloudových zdrojů, zrychlit dodávku IT služeb a zlepšit celkovou efektivitu cloudových operací. Cloud Service Automation je klíčovým nástrojem pro organizace, které přecházejí na cloudové prostředí a potřebují centralizovanou a automatizovanou správu svých cloudových služeb.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.