Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus) ALM Octane

OpenText (Micro Focus) ALM Octane je agilní nástroj pro správu životního cyklu aplikací (ALM), který je navržen pro agilní týmy a týmy pracující v prostředí DevOps. ALM Octane umožňuje organizacím sledovat, plánovat a řídit celý životní cyklus…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus) ALM Octane je agilní nástroj pro správu životního cyklu aplikací (ALM), který je navržen pro agilní týmy a týmy pracující v prostředí DevOps. ALM Octane umožňuje organizacím sledovat, plánovat a řídit celý životní cyklus aplikace včetně vývoje, testování a nasazení.

Hlavní funkce ALM Octane zahrnují:

Agilní Plánování a Sledování: ALM Octane poskytuje agilní plánování, sledování pokroku a možnost nastavení priorit v reálném čase, což pomáhá týmům lépe porozumět stavu projektu.

Integrace s Nástroji pro Kódování: Nabízí integraci s populárními vývojovými nástroji jako Git, Jenkins a Visual Studio, umožňující týmům pracovat v prostředí, které jim nejlépe vyhovuje.

Automatizované Testování: Podporuje automatizované testy a zátěžové testy, umožňuje spouštět testy kontinuálně během vývoje.

Vizuální Analýzy a Reporting: Poskytuje vizuální analýzy dat a možnost generování podrobných reportů pro lepší porozumění vývoji a testování.

Podpora Kontinuální Integrace/Deploy (CI/CD): Integrace s nástroji pro kontinuální integraci a nasazení umožňuje automatizovaný a pružný vývoj a nasazení aplikací.

Self-Service Portál: Nabízí self-service portál pro vývojáře a testery, kde mohou plánovat, spouštět a sledovat testy nezávisle.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.