Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

IBM

IBM Planning Analytics

IBM Planning Analytics je integrované řešení pro obchodní plánování založené na AI, které spojuje jednoduchost tabulek s výkonnou databází.
Cena na vyžádání

Popis

IBM Planning Analytics je integrované řešení pro obchodní plánování založené na AI, které spojuje jednoduchost tabulek s výkonnou databází.

S funkcemi integrace dat IBM Planning Analytics získáte přístup k datům z různých zdrojů a systémů. Jeho multidimenzionální databáze (TM1) rychle zpracovává velká data a poskytuje přehled v reálném čase. Navíc funguje s Excelem. IBM Planning Analytics může růst s vaší firmou, aniž by ji zpomalovala.

IBM Planning Analytics je integrovaný software pro plánování, prognózování a analýzu, který je určen pro podnikové využití. Je postaven na platformě IBM Cognos TM1, která kombinuje funkce plánování, analýzy a reportingu do jednoho uceleného řešení. Tento nástroj umožňuje organizacím vytvářet sofistikované plány, provádět podrobné finanční analýzy, simulovat různé scénáře a provádět komplexní modelování, což vše přispívá k lepšímu strategickému rozhodování.

IBM Planning Analytics nabízí širokou škálu funkcí, včetně plánování rozpočtů, plánování zisků a ztrát, alokace nákladů, plánování výroby a poptávky, a mnoho dalšího. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje uživatelům snadno manipulovat s daty a vytvářet komplexní modely bez potřeby rozsáhlých znalostí programování. Díky tomu mohou manažeři a analytici efektivněji plánovat, spravovat zdroje a optimalizovat výkonnost svých organizací.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.