Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE Virtual Connect SE 100Gb F32 Modul

Virtual Connect Module je síťový modul navržený pro HPE Synergy šasi. Technologie Virtual Connect pomáhá zefektivnit konfiguraci a správu, protože přináší funkce, jako je virtualizace sítě a variabilita připojení a šířky pásma. VC umožňuje…
Cena na vyžádání

Popis

Virtual Connect Module je síťový modul navržený pro HPE Synergy šasi. Technologie Virtual Connect pomáhá zefektivnit konfiguraci a správu, protože přináší funkce, jako je virtualizace sítě a variabilita připojení a šířky pásma. VC umožňuje dynamické přidělování zdrojů podle potřeb různých pracovních zátěží.

HPE Synergy 12000 je řešení od Hewlett Packard Enterprise, které poskytuje flexibilní, dynamickou a software-definovanou infrastrukturu. Konektivitu Synergy 12000 zajišťují Virtual Connect SE 100Gb F32 Moduly. Každý modul obsahuje 6x QSFP28 externí porty a 12x 25Gb / 50Gb interní porty. Ty je možné použít jak pro iSCSI, tak pro FC konektivitu. Každý externí QSFP28 port je možné konfigurovat jako 1x100Gb / 4x25Gb / 1x40Gb / 4x10Gb / 1x25Gb / 1x10Gb Ethernet nebo jako 1x32Gb FC / 1x16Gb / 1x8Gb FC port připojený do LAN/SAN switche. Stejně jako další Synergy komponenty jsou i VC moduly spravovány inteligentním management softwarem HPE OneView, který má také vestavěné funkce inteligence a škálovatelnosti pro rychlé nasazení a změnu účelu zdrojů podle požadavků pracovního zatížení. HPE Synergy 12000 přináší uživatelům modulární a škálovatelný přístup k infrastruktuře, který mohou snadno přizpůsobovat svým požadavkům.

Klíčové vlastnosti Synergy řešení:

  • Komponovatelnost: Synergy umožňuje spravovat výpočetní zdroje, úložiště a síťové prvky jako jednotlivé moduly, které lze přiřadit k různým aplikacím nebo pracovním zátěžím.
  • Flexibilita: Umožňuje rychlé přizpůsobení a přesměrování infrastruktury na nové pracovní zátěže prostřednictvím softwarového řízení.
  • Škálovatelnost: Lze přidávat nebo odebrat moduly a zdroje dle aktuálních potřeb.
  • Správa a automatizace: Synergy obsahuje nástroje pro správu a automatizaci infrastruktury, což usnadňuje provoz a snižuje náklady na provoz.
  • Podpora pro hybridní cloud: Synergy je navržen tak, aby podporoval hybridní cloudové prostředí, což umožňuje integraci mezi privátním a veřejnými cloudem.

Specifikace:

  • Šasi: Synergy
  • Porty: 6x QSFP28 external uplink porty
  • Porty: 12x 25Gb / 50Gb Ethernet downlink porty
  • Výkon: full-duplex 6.4 Tbps
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.