Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE Synergy 12000 Frame

Bladové šasi Synergy 12000 je základním stavebním kamenem komponovatelné infrastruktury Synergy, která je definovaná výkonným a variabilním hardwarem spojeným s inteligentní softwarovou správou. Jako celek poskytuje uživateli flexibilní přístup k…
Cena na vyžádání

Popis

Bladové šasi Synergy 12000 je základním stavebním kamenem komponovatelné infrastruktury Synergy, která je definovaná výkonným a variabilním hardwarem spojeným s inteligentní softwarovou správou. Jako celek poskytuje uživateli flexibilní přístup k výpočetním prostředkům, úložištím a infrastruktuře a umožňuje jejich snadné přizpůsobení různým pracovním zátěžím.

HPE Synergy 12000 je řešení od Hewlett Packard Enterprise, které poskytuje flexibilní, dynamickou a software-definovanou infrastrukturu. Základ představuje Synergy 12000 Frame jenž pojme až 12 bladových serverů a až 6 interconnect modulů. Inteligenci řešení dává management software HPE OneView, který umožňuje spravovat výpočetní kapacitu pomocí softwarově definovaných profilů. Má také vestavěné funkce inteligence a škálovatelnosti pro rychlé nasazení a změnu účelu zdrojů podle požadavků pracovního zatížení. HPE Synergy 12000 přináší uživatelům modulární a škálovatelný přístup k infrastruktuře, který mohou snadno přizpůsobovat svým požadavkům.

Klíčové vlastnosti Synergy řešení:

  • Komponovatelnost: Synergy umožňuje spravovat výpočetní zdroje, úložiště a síťové prvky jako jednotlivé moduly, které lze přiřadit k různým aplikacím nebo pracovním zátěžím.
  • Flexibilita: Umožňuje rychlé přizpůsobení a přesměrování infrastruktury na nové pracovní zátěže prostřednictvím softwarového řízení.
  • Škálovatelnost: Lze přidávat nebo odebrat moduly a zdroje dle aktuálních potřeb.
  • Správa a automatizace: Synergy obsahuje nástroje pro správu a automatizaci infrastruktury, což usnadňuje provoz a snižuje náklady na provoz.
  • Podpora pro hybridní cloud: Synergy je navržen tak, aby podporoval hybridní cloudové prostředí, což umožňuje integraci mezi privátním a veřejnými cloudem.

Specifikace:

  • Max 12 half-height nebo 6 full-height Compute modulů.
  • Max 6 interconnect modulů.
  • Max 2 redundantní management moduly.
  • Max 6 napájecích zdrojů.
  • OneView management
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.