Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE StoreEasy 1000

HPE StoreEasy 1000 je řada produktů typu NAS určených pro bezpečné ukládání dokumentů, obrázků, zvukových a video souborů. Řešení je postavené na ProLiant serverech a operačním systému Microsoft Windows Server IoT 2022, zjednodušenou správu…
Cena na vyžádání

Popis

HPE StoreEasy 1000 je řada produktů typu NAS určených pro bezpečné ukládání dokumentů, obrázků, zvukových a video souborů. Řešení je postavené na ProLiant serverech a operačním systému Microsoft Windows Server IoT 2022, zjednodušenou správu poskytuje HPE StoreEasy Management Console. Uživatel má na výběr z řady předkonfigurovaných modelů, které splní jeho požadavky na výkon, kapacitu a konektivitu.

Úložiště HPE StoreEasy 1000 je rodina produktů network attached storage (NAS), které poskytují snadno ovladatelné a spolehlivé úložiště souborů pro malé a střední podniky, pobočky a pracovní skupiny. StoreEasy je postaveno na špičkových serverech HPE ProLiant Gen11 a je dodáváno s předkonfigurovaným hardwarem a operačním systémem Microsoft Windows Server for Storage. NAS podporuje širokou škálu souborových protokolů, jako je SMB, NFS, FTP a iSCSI, a integruje se s Microsoft Active Directory, Azure Active Directory a službami cloudového zálohování. StoreEasy také nabízí flexibilní, efektivní a bezpečné funkce ochrany dat, jako jsou snapshoty, replikace, šifrování, deduplikace a antivirus. Řešení je k dispozici v různých modelech, kapacitách a možnostech výkonu, aby vyhovovalo různým potřebám a rozpočtům. StoreEasy poskytuje jednoduché, spolehlivé a cenově výhodné řešení pro ukládání a správu velkého množství souborů a také umožňuje uživatelům přistupovat ke svým souborům odkudkoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení a chránit jejich data před ztrátou, poškozením nebo neoprávněným přístupem.

Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.