Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE M-series SN2100M Switch

HPE SN2100M je vysoce výkonný, cenově dostupný top-of-rack přepínač osazený 16x 100 GbE porty, který zabírá pouze polovinu z 1U rackového prostoru.
Cena na vyžádání

Popis

HPE SN2100M je vysoce výkonný, cenově dostupný top-of-rack přepínač osazený 16x 100 GbE porty, který zabírá pouze polovinu z 1U rackového prostoru.

Přepínač HPE SN2100M nabízí síťovou platformu založenou na 100GbE konektivitě. Je schopen poskytovat maximální rychlost a agilitu, která umožňuje podnikům udržet krok i s nejintenzivnějšími pracovními zátěžemi. SN2100M má 16 portů QSFP28 s rychlostmi v rozsahu od 1 Gb/s do 100 Gb/s a má celkovou přepínací kapacitu 3,2 Tb/s. 100 GbE porty lze rozdělit na menší pomocí breakout kabelů. Switch umožňuje uživatelům začít na 8 portech a růst až na 16 portů, podle jejich potřeb. Mezi jeho přednosti patří vysoký výkon, nízká latence a možnost nastavení různé rychlosti portů. Je navržen pro prostředí moderních datových center, zejména pro připojení diskových polí, hyperkonvergovanou infrastrukturu a big data. Podporuje funkce specifické pro konektivitu datových úložišt, jako jsou RoCEv2, NVGRE a VXLAN. Switch je poloviční šířky, což umožňuje umístění dvou jednotek vedle sebe v 1U rackovém prostoru. SN2100M je součástí rodiny přepínačů HPE M-series, které jsou založeny na technologii Mellanox Spectrum ASIC a běží na operačním systému Mellanox Onyx. Sítě postavené na přepínačích M-series přináší uživatelům rychlost, spolehlivost a škálovatelnost. Zároveň jsou cenově dostupné i pro menší nebo středně velké podniky.

Modely:

  • HPE SN2100M 100GbE 8x QSFP28 Switch
  • HPE SN2100M 100GbE 16x QSFP28 Switch

Základní parametry

Velikost šasi 1U
Počet portů 16
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.