Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE FlexFabric 5944 Switch Series

HPE FlexFabric 5944 je top-of-rack (ToR) data centrový přepínač s vysokým výkonem a nizkou latencí, poskytuje 48x porty 10 GbE BASE-T.
Cena na vyžádání

Popis

HPE FlexFabric 5944 je top-of-rack (ToR) data centrový přepínač s vysokým výkonem a nizkou latencí, poskytuje 48x porty 10 GbE BASE-T.

HPE FlexFabric 5944 je výkonný přepínač, určený pro nasazení v datových centrech velkých nebo středních podniků. Poskytuje vysoký výkon, nízké latence a rozšiřitelnost. Dominantním typem portů jsou 10 GbE RJ-45, dále má i 100 GbE porty. Switche je možné stohovat do inteligentního virtuálního stacku prostřednictvím Intelligent Resilient Fabric (IRF). Umí Layer 2 a Layer 3 vrstvy. Podporují všechny moderní technologie jako: data center bridging (DCB), priority-based flow control (PFC) IEEE 802.1Qbb, quantized congestion notification (QCN) IEEE 802.1Qau, enhanced transmission selection (ETS) IEEE 802.1Qaz, nebo data center bridging capability exchange (DCBx) IEEE 802.1Qaz a FCoE.

Model:

  • HPE FlexFabric 5944 48x XGT + 6x QSFP28 Switch

Základní parametry

Velikost šasi 1U
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.