Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Popis

FortiWeb je webový aplikační firewall (WAF). Jedná se o zabezpečovací řešení, které je navrženo k ochraně webových aplikací před různými typy útoků, jako jsou SQL injection, cross-site scripting (XSS), DDoS, a dalšími. Je součástí Fortinet Security Fabric a integruje se s dalšími prvky (FortiGate, FortiNAC, FortiSandbox, FortiSIEM, FortiClient/EMS)

 

Výhody:

 • Ochrana webových aplikací: poskytuje pokročilou ochranu proti útokům zaměřeným na webové aplikace. Detekuje a blokuje potenciálně nebezpečné žádosti a škodlivý provoz, což zabraňuje zneužití softwaru aplikace a krádeži dat.
 • ML-Base Threat Detection: Používá ML k ochraně proti útokům zero-day a minimalizaci falešných poplachů spolu s dalšími obrannými opatřeními.
 • False Positive Mitigation: Minimalizuje každodenní správu zásad a seznamů výjimek, takže je blokován pouze nežádoucí provoz
 • Ochrana proti botům: obsahuje funkce pro detekci a blokování útoků z botů. To pomáhá zabránit automatickému získávání dat, prolomení hesel a dalším škodlivým aktivitám prováděným prostřednictvím automatizovaných botů.
 • Hardware-Based Acceleration: Nabízí špičkovou chráněnou propustnost WAF a rychlé šifrování/dešifrování provozu
 • Centralizovaná správa: FortiWeb je navržen tak, aby umožňoval snadnou centralizovanou správu. Administrátoři mohou jednoduše sledovat a spravovat webové aplikace z jednoho místa a uplatňovat bezpečnostní politiky na celou síť aplikací.
 • Škálovatelnost a výkon: FortiWeb je vysoce škálovatelné řešení, které lze přizpůsobit potřebám podniku. Poskytuje vysoký výkon a zvládá zpracovávat velký objem provozu bez negativního dopadu na výkon webových aplikací.
 • Sdružené zabezpečení: FortiWeb může být integrován se zabezpečovacími zařízeními Fortinet, jako je například FortiGate nebo FortiSIEM. Tato integrace umožňuje posílení celkové bezpečnosti sítě a poskytuje komplexní obranu před různými hrozbami.

Možnosti nasazení:

 • FortiWeb Cloud (SaaS): cloudové multitenantní řešení na bázi SaaS s globálními distribucí clusterů WAF po celém světě.
 • VM Subscription (Public/Private Cloud): virtuální řešení podporované ve veřejném a soukromém cloudu.
 • FortiWeb Appliance: lokální zařízení FortiWeb poskytující nejlepší poměr cena/výkon

Pro konkrétní sizing pro určité prostředí nás neváhejte kontaktovat.

Technický garant
Ondřej Novák
Key Account Manager Cyber Security

Ondřej Novák

-

onovak@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.