Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Entrust

ENTRUST Certificate Hub

Klíčovým prvkem pro fungující ekosystém služeb a zařízení je management jejich certifikátů. Certificate Hub je nástroj v podobě portálu pro řízení a automatizaci správy digitálních certifikátů. Entrust pokrývá prostor fyzických platebních karet,…
Cena na vyžádání

Popis

Klíčovým prvkem pro fungující ekosystém služeb a zařízení je management jejich certifikátů. Certificate Hub je nástroj v podobě portálu pro řízení a automatizaci správy digitálních certifikátů. Entrust pokrývá prostor fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. Kryptografická řešení zajišťují bezpečnost technologií cloud, IoT, blockchain, digitálních plateb a PKI.

Entrust pokrývá prostor fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. Kryptografická řešení zajišťují bezpečnost technologií cloud, IoT, blockchain, digitálních plateb a PKI.

Technický garant
Vojtěch Krak
Sales/Account Manager

Vojtěch Krak

-

vkrak@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.