Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell VxRail

Dell VxRail je integrovaný hyperkonvergovaný systém, který je výsledkem partnerství mezi společnostmi Dell Technologies a VMware. Jedná se o kompaktní a optimalizované řešení pro infrastrukturu datových center, které kombinuje výpočetní výkon,…
Cena na vyžádání

Popis

Dell VxRail je integrovaný hyperkonvergovaný systém, který je výsledkem partnerství mezi společnostmi Dell Technologies a VMware. Jedná se o kompaktní a optimalizované řešení pro infrastrukturu datových center, které kombinuje výpočetní výkon, úložiště, síťování a virtualizaci do jednoho jednotného systému.

 

VxRail je postaven na základní architektuře VMware vSAN a Dell EMC PowerEdge serverů, což poskytuje spolehlivý a vysoce výkonný základ pro virtualizaci a správu aplikací. To umožňuje snadnou správu a rozšiřitelnost infrastruktury pro různé potřeby organizací.

Klíčové vlastnosti Dell VxRail zahrnují jednoduchou implementaci a správu, automatizované aktualizace a údržbu, škálovatelnost dle potřeby a podporu pro hybridní a multi-cloud prostředí. VxRail nabízí rychlý start, což organizacím umožňuje rychle nasadit a spravovat své IT řešení s důrazem na snížení nákladů a zjednodušení správy.

Technický garant
Vladimír Havelka
Professional Services Manager & Sr. Consultant Dell Technologies

Vladimír Havelka

-

vhavelka@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.