Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell Precision 5680

Dell Precision 5680 je nejmenší pracovní stanice s 16" displejem na světě; je menší a lehčí než MacBook Pro 16". Má prvotřídní vzhled a  výjimečný výkon. S volitelným dotykovým displejem OLED UHD+ a 4 prvotřídními reproduktory, spolu s grafickým…
Cena na vyžádání

Popis

Dell Precision 5680 je nejmenší pracovní stanice s 16" displejem na světě; je menší a lehčí než MacBook Pro 16". Má prvotřídní vzhled a  výjimečný výkon.

S volitelným dotykovým displejem OLED UHD+ a 4 prvotřídními reproduktory, spolu s grafickým čipem NVIDIA RTX 5000 Ada Gen, je vynikající pracovní stanicí pro kreativní a designové aplikace.

Dell Precision pracovní stanice jsou vybaveny pokročilými procesory, vysokokapacitní pamětí RAM, rychlými úložišti a grafickými kartami, které umožňují plynulý a efektivní provoz v náročných pracovních prostředích. Jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby profesionálů, kteří potřebují vysoký výkon pro svou práci a spoléhají se na preciznost a spolehlivost při manipulaci s náročnými úlohami a projekty. Dell Precision nabízí různé modely a konfigurace, aby vyhovovaly potřebám různých odvětví a uživatelů.

Technický garant
Tomáš Včelička
Konzultant divize Dell Technologies

Tomáš Včelička

S produkty Dell Technologies jsem v kontaktu od roku 2001. Mnoho let jako servisní technik a člen technické podpory. V DNS již pátým rokem připravuji funkční řešení pro naše partnery podle potřeb jejich zákazníků.

tvcelicka@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.